fbpx

В Чернівцях у жителів приватного сектору відключають світло. Вони мерзнуть

Україна - це Європа, просто інша!

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Cтаніслав, який нарікає на роботу міського РЕС.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“У місті Чернівці по вул Дунайська, Виноградна, Сєрова міська РЕС замінює опори ЛЕП у зв’язку з цим сьогодні від 10-30 до 16-30 вимикали світло на вказаних вулицях. Виникають запитання? чому не попереджують про це населення заздалегідь?

У нас приватний сектор-опалення автономне і не працює без електрики, чому ми повинні сидіти без опалення? Адже опалювальний сезон вже почався, виключаючи чи включаючи зненацька напругу можна пошкодити комп’ютери чи іншу дорогу електричну техніку-невже керівники ресу настільки примітивно мислячі люди, що цього не розуміють?

Наступне, чому ставляться опори, а не ведеться напруга в будинки кабелями під земно? Це давно робиться в Європі – а у нас все так як були за часів совка, в нашому мікрорайоні взимку постійні перебої з подачею світла бо лінії елкторопередач постійно обриваються чере мокрий сніг, обледеніння та обриви гілками дерев. Для чого робити все це по старим принципам? Може в керівництва РЕСу немає стратегічного мислення, а є підхід по принципу, як-небудь але спишемо гроші до кінця бюджетного року”, – написав він.

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 15% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК