fbpx

В Броварах ніяк не можуть доремонтувати садочок, батьків годують обіцянками

Так дітям скоро доведеться в школу іти, а не чекати садочок

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка з Київської області, яка жаліється, що не може змусити вчителів садочка де має вчитися її дитина зізнатися, коли ж його добудують. Ремонт йде мляво.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Прошу допомоги у вирішенніпроблеми з постійним відтерміновуванням закінчення ремонту у нашому ДНЗ “Золотий ключик”, що знаходиться по вулиці Героїв УПА, 3а у м.Бровари Київської обл.

Розпочалась ця вся історія ще в кінці травня 2017р, коли нам повідомили, що ДНЗ закривається на ремонт з 1 червня (до слова: в минулому році садочо ктакож закривався на все літо і дітей розформували по інших садочках кварталу, в позаминулому році садочок також закривався на ремонт, але була одна збірна група на все літо), все літо садочок простоював і не було навіть вигляду,що його ремонтують.

В середині серпня я особисто бачила, що всадочку мили вікна і заносили меблі у садочок, а з 1 вересня садочок невідкривається, іде укріплення і гідроізоляція фундаменту і нам повідомляють, що всіх дітей розформують по іншим садочкам кварталу на одін місяць.

28 вересня на батьківських зборах завідуюча ДНЗ повідомляє, що відкриття садочку знову переносять на середину жовтня, а потім, як вияснилось, уже на середину листопада.

Батьки всі обурені, керівництво нікому нічого не пояснює, лише годують майбутніми невстановленими термінами, ремонт іде дуже мляво, сьогодні, наприклад, роблячи фото, я побачила лише одного робітника.

З такою кількістю робочої сили і такоюшвидкістю ремонт робитись буде ще дуже довго.

Я особисто писала декілька звернень до батьків садочку у фейсбуці, пропонувала згуртовуватись і якось діяти, мітингувати, вимагати прискорити робочий процес, та все марно, дехто конкретно написав, що боїться втратити роботу, декому байдуже, всі інші ж просто чекають, коли хтось щось зробить за них, а вони в стороні постоять і поохають.

Можливо і дійсно потрібно чогось боятись, я незнаю, живу в Броварах лише 5 років, всіх тонкощів взаємовідносин “просталюдина-влада” не знаю, та дуже прошу журналістів звернути увагу на нашу проблему, садочок простоює майже 5 місяців і за це ніхто не хоче брати відповідальність та й взагалі поставити конкретні терміни. Завчасно дякую!”

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 45%! НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК