Електронна книга скарг України

lorem

В Бердичеві дорогу провели прямісінько під будинком, хоч і не мали цього робити

До “ЕКСУ” написала наша читачка, яка переконує, що за допомогою правлячої верхівки міста, не зважаючи на заборону, дорогу провели під будинком, чим порушили законодавство і спокій нашої читачки. ОСЬ...

До “ЕКСУ” написала наша читачка, яка переконує, що за допомогою правлячої верхівки міста, не зважаючи на заборону, дорогу провели під будинком, чим порушили законодавство і спокій нашої читачки.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня. Я Переварова Олена, проживаю за адресою м. Бердичів вул. Вишнева 12. Звертаюся до Вас від свого імені і від імені своєї бабці (яка проживає навпроти, вул.Вишнева8,), так як дві наші історії об’єднуються в одну велику для нас проблему. Начну зі своєї проблеми.

Я проживаю в спільному домі, де є три хазяїна. Хазяї квартир під номером 1 і 3 загородженні, а № 3, щей приватизував свій двір. А в мене зняли забор, щей дали штраф (давали два рази за один той самий забор) і зробили під вікнами дорогу (по якій їздять 6 мешканців цієї вулиці, так як за моїм будинком було самовільно добудовано, ще будинок №10 на 2 квартири, який згодом зробив документи), хоча документів на руки не дали і комісія не виїжджала.

Я приходила в горисполком, (так як я: виплачую гроші за цю землю, в мене є маленька дитина, якій немає де ігратися, мама інвалід 2 групи яка хворіє на астму і дорога під вікном, сприяє погіршення її стану, і ще в цьому будинку народився мій дідусь, який помер під час довготривалих судів, які не легко йому давалися, тай ще сусідка,яка проживає кв. під №3 завжди його обзивала, кидала каміння, обливала його водою.), мій папа, я і моя дитина) на що він мені відповів: “Це є не ваше подвір’я, а загальний двір і так історично склалося, що під вашими вікнами будуть ходити і їздити, так як іншим мешканцям потрібно під’їзд до своїх будинків”.

А про мою пропозицію, на те що зробити під’їзд до будинку №10 і №12 кв.3 другою стороною, не хочуть і чути, тому що там городи. А так як мені відомо, те що город належить батькам друга нашого мера Бердичева, то ясно чому горисполком відмовляється.
Я просто не розумію, для чого закони потрібні для тих людей, що мають знайомих при власті? Я розумію, що людям треба дорога до свого будинку, але як можна було зробити дорогу, коли від моєї хати до гаража, який належить будинку під №8 лише 3м, а від будинку №12 до будинку №8 лише 6м (і цих 6м являється власністю моєї бабці(учасник війни).

Сусідка, яка проживає в будинку №12 кв.3 подала на мою бабусю в суд, щоб відсудити цих 6 м на дорогу. Перші суди бабця виграла, і мало б на цьому все закінчитися. Але сусідка якимось чином поміняля суддю із часом добилася, щоб приватизацію зняли (хоча пройшло вже 6 років після приватизації, і лишньої землі теж нема.)

Приїжджали землеміри і теж сказали, що тут дороги не може бути, тому що від дому має відступатися по 3м, а тут всього 6м. До нашо адвоката ми теж не можемо дозвонитися, хоч в нього залишилися наші документи. І куди не звертаємося по Бердичеву ніхто нам неможе допомогти (хоча і говорять, що такого бути не може, але проти горисполкома вони не можуть піти).

Горисполком говорить нам “миріться”. Але як можна миритися, як вони роблять все назло: хто кидає недопалки сигарет і спічки, хто ходить по клумбі і на моє замічання, ще нападають битися, хто випорожнюеться, хто ставить машину прямо під вікном.  Ми вже втомилися від цього і просимо Вас допомогти мені і моїй сім”ї  розібратися у цій ситуації і розпочати нове спокійне життя. Дякую.” – написала вона.

Контакт для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК