fbpx
kassa-prodavec-market-bazar

В АТБ не змогли знайти дрібні гроші і вигнали клієнта

Касири, звісно. Хто ж ще?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Марина, яка скаржиться на те, що мережа магазинів АТБ не дбає про своїх споживачів. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Сьогодні близько  о 9.00 годині ранку по вулиці Симиренка (у приміщені з ощадбанком) у магазині « АТБ» у мене виникла проблема із розрахунком за товар. Касир та охоронець відмовили мені у продажі товару тому, що у мене було велика купюра а саме 500 грн і іншої суми у мене не було.

На моє запитання чи маю я цим перейматись касири цього магазину відповіли мені, що вони не мають чим  мені розмінювати кошти це маю зробити я сама. Одна жінка через це побігла з магазину розмінювати свої кошти.

Читайте також: “В ТОРГОВОЙ СЕТИ “АТБ” ОХРАНА ИЗБИЛА ЖУРНАЛИСТОВ

Так як у іншого покупця було розміняти мою купюру я вирішила цю проблему самотужки.Коли я розмінювала кошти інший касир відкрив касу щоб дати здачу покупцю і я побачила що там є купюри в достатній кількості щоб видати здачу, через що я дала зауваження касирам за те що вони мені збрехали і здача у них є у наявності.Та після цього обурений касир мені у грубій формі відповіла що я немала право дивитися у її “кишеню”На що я відповіла що це було випадково так як я стояла ззаду неї та міняла гроші у покупця біля її каси.Свідків я маю.

Враховуючи вищезазначене я зробила висновки, що були порушені мої права! 

Відсутність грошей для видачі здачі є порушенням ряду нормативних актів України, зокрема Правил торгівлі. Постанова Кабінету міністрів України” Про порядок провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів” від 15 червня 2006 р. №833 передбачає, що касир та інший працівник, з якими споживач розраховується за товар, під час проведення розрахунку повинен чітко назвати суму, що підлягає сплаті, суму, одержану від споживача, і покласти гроші окремо на видному місці, оформити розрахунковий документ на повну суму покупки, назвати споживачеві належну йому суму здачі та видати її разом з розрахунковим документом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЩО РОБИТИ, ЯКЩО КАСИР НЕМАЄ РЕШТИ?

Порушення правил торгівлі, виконання робіт і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю тягне за собою накладення штрафу від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Отже, здача має бути!А не зіпсований настрій.”, – написала вона.

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 45%! НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК