fbpx

«Укртелеком» не повертає гроші за модем

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Ольга, вона переконує, що «Укртелеком» не повертає їй гроші за зданий назад до магазину модем.   ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “08.10.2015 року...
internet-dengi-online-myska-komp
Фото: preview.36kr.com

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Ольга, вона переконує, що «Укртелеком» не повертає їй гроші за зданий назад до магазину модем.

 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“08.10.2015 року я придбала у філії «Укртелеком», що розташована в м. Коростишеві Житомирської області по вул. К. Лібкнехта, модем вартістю 480 гривень. Але цей модем мені не підійшов, а тому через 20 хвилин я його повернула працівнику, якій оформлював продаж товару, з проханням повернути мені кошти.

У мене було прийнято товар та цього ж дня, 08.10.2015 року, мною було подано письмову заяву про повернення коштів. Проте досі кошти мені не повернуто та не надано жодної відповіді на мою заяву.

Численні звернення як до Коростишівської, так і до Житомирської філії ПАТ «Укртелеком» ні до чого не призвели: на мої телефонні дзвінки за телефонами, які вказані на офіційному сайті Житомирської філії ПАТ «Укртелеком», як до керівництва, так і відповідних відділів, мені постійно повідомляють про те, що мою заяву буде розглянуто та вчинено відповідні дії. До того ж мною було подану скаргу на гарячу лінію.

На сьогодні вже протягом місяця ПАТ Укртелеком користується моїми коштами та безпідставно їх не повертає, чим порушує Закон України «Про захист прав споживачів» та «Про звернення громадян»”.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК