fbpx

Ua:Перший показав під час Вербної неділі фільм з жорстокою лейсбійською еротикою

А що, цікавий же фільм...
Фото: zz.te.ua

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олександр, який став жертвою Першого каналу України. Святковий вечір перетворився на перегляд лесбійської еротики. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Під час святкування вірянами римо-католицької церкви Великодня та святкування Вербної неділі вірянами греко-католиками та православними безпосередньо під час проведення в українських римо-католицьких храмах Навечір’я Пасхи, Літургії Світла, Літургії Слова, Хрещення і Евхристичної Літургії та за декілька годин до Великодньої Служби Божої і Апостольського благословення для Риму й цілого світу Святішого Отця Франциска (Urbi et Orbi) в ефірі найпотужнішого загальнонаціонального телевізійного каналу, який мовить під логотипом «ЮЕЙДВІКРАПКИПЕРШИЙ», демонструвався фільм з елементами жорсткої лесбійської еротики під назвою «Служниця».

На порушення вимог Національної ради з питань ТБ і радіомовлення трансляція програми, в рамках якої демонструвався даний фільм, розпочалася о 22.00 31 березня. Закінчилася демонстрація фільму приблизно о 00.30 1 квітня. Демонстрація даного фільму здійснювалася без використання відповідних спеціальних графічних попереджень(символів), затверджених відповідними рішеннями.

Не маю інформації про те, чи були поінформовані українські віряни-телеглядачі перед трансляцією даного сексуального та еротичного фільму спеціальним звуковим або текстовим повідомленням. Пропоную: звернутися до Генеральної прокуратури України з метою проведення відповідної прокурорської перевірки для прийняття відповідного рішення в межах діючого українського законодавства. Український незалежний продюсер,режисер ТБ та оглядач”, – написв він.

 

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК