У Волиньгаз не можуть додзвонитися

До «Електронної книги скарг України» написала наш читачка Віта, вона переконує, що мешканці села Забороль не можуть додзвонитися у Волиньгаз Збут. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Доброго дня. Вас турбують...

До «Електронної книги скарг України» написала наш читачка Віта, вона переконує, що мешканці села Забороль не можуть додзвонитися у Волиньгаз Збут.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Доброго дня. Вас турбують жителi Луцького району села Забороль. Справа в тому, що показники по газу подати неможливо, на жоден вказаний номер телефону дозвонитись не можна: (0332) 726130, (0332) 776942.

На сайтi Волиньгаз Збут знайшли телефон контакт-центру, але зі стацiонарного телефону дозвонитись нереально, дозвонились із мобiльного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ТОВ Колумб не повертає гроші за квитки»

Але ж далеко не кожна людина має доступ в Інтернет i має можливiсть дзвонити з мобiльного. Дуже сподіваємось, що на це повiдомлення звернете увагу, i в наступному мiсяцi можна буде без проблем подати показник за цими номерами: (0332) 726130, (0332) 776942. Чекаємо вiдповiдi”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

“Електронна книга скарг України” – сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!