У Святошинському районі досі немає опалення

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що в київському будинку відсутність опалення. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Добрий день. У нас, мешканців будинку 3Г по проспекту Леся...

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що в київському будинку відсутність опалення.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день. У нас, мешканців будинку 3Г по проспекту Леся Курбаса (Святошинський район), не залишилось жодної надії на те, що ми будемо почуті хоч ким-небудь.

14 жовтня 2015 року сталася аварія у підвалі нашого будинку. Ось уже два тижні ніхто нічого не робить для того, щоб ліквідувати цю аварію. Ми всі щоденно телефонуємо в усі можливі інстанції зі скаргами про те, що до цього часу нам не включили опалення!

Реакції ніякої ні від call-центру (1551), ні від Центральної диспетчерської Святошинського району, ні від Київенерго! Нас забули, бо навіть нічого не відповідають. На ВАС вся надія! Допоможіть!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!