fbpx

У Львові в ТЦ Форум магазин відмовився повертати гроші за блузку

519 гривень на дорозі не валяються.

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Романа, яка скаржиться на те, що їй продали булзку, що не можна прати, і відмовили приймати її назад. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Висловлюю свою скаргу на магазин OODJІ, що знаходить у ТЦ Форум, що у Львові. При покупці блузки ніжно рожевого кольору з чорними вставленнями, вартістю 519грн.,виявила на ній слід від губної помади, відповідно вирішила випрати в звязку з неможливістю вдягнути.

Прання було ручне, з делікатним гель-порошком в капсулах, який призначений для таких делікатних речей. На ранок виявила, що вставка чорного кольору пустила колір на рожевий.

З цього вийшло, що блузка перестала бути придатною для носіння. Я звернулась у магазин з проханням повернути кошти або обміняти товар, мою скаргу уважно вислухали, сфотографували блузку відправили фото на розгляд керівництву, обіцяли зі мною звязатись повідомити результати (залишила номер мобільного).

Через тиждень ніхто так і не зателефонував, я звернулась повторно, на що отримала відповідь: “В поверненні коштів відмовоити, оскільки не можливо перевірити, як саме я прала і чи правильно дотримувалась вимог догляду. Що мені робити?”, – написала вона.

 

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК