fbpx

У Луцькій поліклініці виявлено невихованого лікаря. Хамство тотальне

По вулиці Львівська
licar-doctor-zdorovia-halth-bolezn-vrach-pacient-bolnica-likar-doktor
Фото: www.adarain.com

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Катерина, яка скаржиться на місцеву лікарню в якій працюють лікарі, яких хоч люструй. Бо поводитися із відвідувачами не вміють. В кращому дусі тоталітаризму роблять вигляд, що усі їм щось винні. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Ми живемо у місті Луцьк. Захворіла моя донька звернулись у філію дитячої поліклініки по вулиці Львівській. Для мене потрібний був лікарняний лист. Я підійшла з карткою в реєстратуру де жіночка на мене визвірилась, що вона не буде виписувати лікарняний лист, бо реєстратор на лікарняному!

Вона одна і не встигає.

Під час цієї розмови жіночка точила ляси з іншими жіночками в білих халатах. В цій поліклініці постійно натикаюмь на хамство в реєстратурі. Жіночки не розуміють, що просто так для свого задоволення ніхто в поліклініку не ходить. І люди ідуть з проблемами, зовсім не хочеться, щоб на мене кричали ще і хамили.

Я розумію що в працівників які працюють з людьми настає професійне вигорання. То можливо їм варто вже підшукати іншу роботу. Тому я вимагаю щоб були прийняті якісь міри.”, – написала вона.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК