Електронна книга скарг України

lorem

У Києві працівники МАФів накинулися на перехожого за зроблене зауваження

До “Електронної книги скарг України” написав Олексій, який переконує, що на нього напали працівники МАФу, після того, як він демонстративно пересунув рекламу, яка заважала вільному проходу пішоходів. ОСЬ ЙОГО...

До “Електронної книги скарг України” написав Олексій, який переконує, що на нього напали працівники МАФу, після того, як він демонстративно пересунув рекламу, яка заважала вільному проходу пішоходів.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“24.10.2016 року приблизно в 13:30 я проходив біля МАФу «Студия маникюра», ща знанодиться біля вулиці Північної 2В, на тротуар був виставлений рекламний щит заважаючий вільному проходу, я його переставив їх щит до їх МАФу, так щоб не заважали вільно пройти. Трохи згодом я проходив знову біля МАФу, щит знову був виставлений на тротур, при спробі переставити, з МАФу вийшла жінка, власниця салону Світлана Уманець та почала мене нецензурно ображати та фізично штовхати, трохи згодом підійшов чоловік неєвропейскої зовнішності Газьолян Петрос Арамович, втрутився у конфлікт.

Власниця салону Світлана Уманець дістала телефон та почала мене знімати на відео, я так саме дістав телефон спочатку зняв її і коли навів телефон на чоловіка Газьолян Петрос Арамович, він вдарив правою рукою знизу по моїй руці, вибивши телефон та продовжив наносити удари здебільшого в обличчя, повалив мене на землю, потім сівши зверху продовжив наносити удари кулаками, поки не пішла кров з губи.

Я зробив виклик до 102. Нападник намагався втекти з місця події, йому намагалась допомогти Світлана Уманець, на щастя я затримав його до приїзду патруля та взнав його призвище, він зізнався патрулю, що на мене напав, чи є відео поки невідомо.

Одразу викликав швидку, мене доставили в 12 лікарню, де наклали шви на обличчя. Відкрита крімінальна справа поки за 125 статею та вручена памятка потерпілого, знятті побої, висновків СМЕ поки немає. Щодо Газоляна, то він є тренером бойових мистецтв, за попередньою інформацією проживає на території України нелегально, дозволу на навчання дітей немає, більш детальна інформація та саме відео початку побиття в посиланні.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК