fbpx

У Іванківському будинку-інтернаті працюють за горілку

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олександр, який стверджує, що через халатність вищих інстанцій у Іванківському будинку-інтернаті працює психічно-хвора за горілку. “Пройшов рівно місяць як я написав скаргу...

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олександр, який стверджує, що через халатність вищих інстанцій у Іванківському будинку-інтернаті працює психічно-хвора за горілку.

“Пройшов рівно місяць як я написав скаргу у Іванківському будинку-інтернаті, 19-річна психічно-хвора підопічна працює за горілку. За цей час нічого не змінилось. Психічно-хвора підопічна Маша Корнійчук як працювала у вахтера Мороз З.І. так і працює за горілку і продовжує п”яна горлопанити у інтернаті. Адміністрація -Буц Л.В;Савенок М.О. та Демченко О.А. як не звертали на це увагу так і не звертають. Також не звертають на це увагу   і вищестоящі інстанції. Виходить як у прислів”ї: “А Васька слухаї та їсть”. Олександр Григор”єв, інвалід 1 групи, колишній підопічний Горностайпільського будинку-інтернату, нині мешканець Ржищівського пансіонату.”

Контакт для журналістів:

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК