У гімназії працює психічно неврівноважена вчителька

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Інна, вона переконує, що в дніпропетровській гімназії №12 працює психічно неврівноважена вчителька. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Добрий день! Дуже прошу відреагувати...
Фото: www.vklik.org.ua

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Інна, вона переконує, що в дніпропетровській гімназії №12 працює психічно неврівноважена вчителька.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Дуже прошу відреагувати на мій лист. Ми вчимося в дніпропетровській гімназії №12.Чудова гімназія, нас все влаштовує, АЛЕ.

Наш класний керівник Ленчик Галина Володимирівна – людина з неврівноваженою психікою, і всі її психічні вибухи відображаються на наших дітях. З нашого класу пішли 5-ро чоловік, діти під час уроку від різкого крику здригаються, більша частина дітей відмовляється ходити в школу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Будинок страждає без води через кількох боржників»

Людина постійно перебуває на межі, спілкування з батьками переходить в такий же крик і не просто крик, а в припадочний ор.

Дуже переживаємо про емоційний стан дітей, адже любов до навчання їм закладається з перших класів.

Ми неодноразово зверталися до директора гімназії Рудої Риті Миколаївні, але далі її кабінету розмови не виходили. Будь ласка, допоможіть у вирішенні питання. Заздалегідь спасибі”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже 50 секунд.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
"Електронна книга скарг в Білій Церкві"Електронна книга скарг Закарпаття" (готується до запуску)
Ми в інших містах