fbpx

У Фастові немає вакцини для щеплень

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Анна, вона переконує, що в її місті немає вакцини, тому її дитині вже 5 місяців, а щеплення досі не зроблене. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:...
zabawki-dla-deti-ihrashka-igrashka-dity-maliata
Фото: www.exitdoor.pl

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Анна, вона переконує, що в її місті немає вакцини, тому її дитині вже 5 місяців, а щеплення досі не зроблене.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Доброго ранку, шановний Петро Олексійович! Я дуже сподіваюся, що мій лист стане для Вас цікавим. Цей лист – це вже крик душі про допомогу. Питання в тому, що моїй дитині вже 5 місяців, а щеплень в нас не має, бо їх немає в місті взагалі.

У пологовому будинку нам не зробили ні БЦЖ, ні Гепатит С. На моє питання, чи будуть взагалі ще щеплення, мені всі відповідають, що ні. А як же нам і багатьом мамам нашого міста бути?!

Якщо не буде щеплень, нас не віьзмуть до садочка, потім до школи, а згодом і до вищого навчального закладу! Чому моя дитина повинна залишитися без соціального розвитку?!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Київ задихається від диму пожежі»

Як Ви завжди казали, що діти – це наше все майбутнє, то доведіть це! Я Вас прошу перш за все подумати про діток!

Будь ласка, зробіть закупки якісної вакцини для щеплень, я ще раз наголошу: якісна вакцина. Я проживаю в місті Фастові Київської області. Всі мами та жителі міста будуть Вам дуже вдячні, Ви наша остання надія. З повагою, Анна.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК