fbpx

У Дяка забрали землю, але, схоже, не правомірно

До “Електронної книги скарг України” звернувся наш читач, який переконує, що його оманула місцева сільрада, забрала землю, яка належить йому. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакт для журналістів: disocupato@virgilio.it “Звернутися до...

До “Електронної книги скарг України” звернувся наш читач, який переконує, що його оманула місцева сільрада, забрала землю, яка належить йому.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: disocupato@virgilio.it

“Звернутися до вас мене змусила безвихідь. Я прошу допомогти мені, якщо можете, або вказати до кого мені потрібно звернутися, бо б‘юся як риба об лід і нічого не виходить. Я вже багато років добиваюся правди, а її немає.

Тож надіюся, що тепер, коли прийшли до влади люди, які дійсно бажають допомогти людям, не покидає мене і я вирішив написати вам, можливо ви мені допоможите.

В 1995 році, коли проходило розпаювання землі у Вербицькій с/р н/д, Жидачівського району, Львівської області, я працював дяком в Святопокровській та Святоіллінській Церквах вищевказаної сільради.

Якимсь чином мене пропустили в списках працівників сфери обслуги. Неодноразово я звертався до тодішньої голови виконкому пані С.С. Неїжмак, але відповіді не отримав.

Потім звернувся до голови пана Добуш Ю. С., який сказав, що немає права наділити мені землю, щоб я звернувся до Жидачівського районного Суду.

Якщо Суд рішить наділити мені земельний пай, він наділить. В 2012 році у листопаді місяці мій адвокат Лешега Володимир Володимирович звернувся із заявою в Жидачівський Суд. Три місяця я ходив до помічника голови Суду пана Ярослава, цей мені завжди говорив, що в нього дружина хвора, то дитина в лікарні, то матеріали повинні вистоятися, то ще щось.

Потім мені прислали рішення Суду, що мені не належить частка землі, яку розпаювали в сільраді.

На запит Суду я подав всі документи, які мене просили.

Що мені робити? Куди звернутися за правдою? Прошу мені сказати. Буду вдячний вам за допомогу. Дякую.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК