fbpx

У Дрогобичі не ремонтують дороги

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Лев із Дрогобича, він переконує, що гроші, взяті на ремонт доріг, місцева влада використовує не за призначенням, а в дорогах зяють старі і...

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Лев із Дрогобича, він переконує, що гроші, взяті на ремонт доріг, місцева влада використовує не за призначенням, а в дорогах зяють старі і нові ями.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день! Недавно став свідком ямкового ремонту доріг у нашому місті.

На фото, зокрема, вул. Козловського (ще гірша ситуація на вул. Самбірській, про яку вже неодноразово йшлося на мітингах і т.д.)Щойно виділили гроші на ремонт доріг, як їх уже дерибанять завдяки «супертехнології» наших ремонтників:

drohobych-dorohydrohobych-dorohy drohobych-dorohy g38sTzbHVR4

Ще б пак, таким незрозумілим і неадекватним ямковим ремонтом легше списати людські гроші, адже тут немає норм витрат матеріалів, які є при будівництві кусня нормальної дороги. Так, замість того, щоб заасфальтувати глибокі ями, зовсім поруч вони риють нові і їх вже асфальтують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Порошенко позбавляє пільг на сплату ЖКХ»

Знаю, що цей факт – зовсім не сенсація нині в Україні, але велике прохання широко висвітлити його як прецедент, щоб відповідальних нарешті почали трясти. Бо хто, як не ми, буде кричати про це?

Так, можливо, на ремонт доріг виділено і мізерну суму грошей, проте вони мають бути використані до останньої копійки і з максимальною користю! Цього вимагає Конституція і закони України, плюс цього вимагає громада міста, яка є джерелом влади!!!

Прохання надати письмову відповідь про розгляд мого листа, а також порядок висвітлення наданої інформації в блоці новин.

Дякую за розуміння.

З повагою, Лев”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК