fbpx

У Дарницькому районі міста Києва вже три роки поспіль не прибирають прибудинкові території

Сніг і сміття

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Валерій, він стверджує, що вже три роки поспіль ЖЕК №2 ТОВ “Новобудова” не виконує  своїх обов’язків.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня! Наш будинок обслуговує ЖЕК №2 ТОВ “Новобудова”, який вже більше трьох років поспіль незадовільно виконує свої обов’язки по обслуговуванню будинку. Зима минулого року була неперевершеною в зухвальстві та безвідповідальності. Починаючи з листопада 2016 року і по лютий 2017 року внутрішній двір прибудинкової території не прибирався взагалі. Про що була написана скарга в КМДА до контактного центру, зареєстрована за №К-11919 та К-11923 від 07 березня 2017 року. Були додані всі підтверджуючи фотографії, які у часі зафіксували відсутність прибирання. Але, на превеликий жаль, служба 1551 не виконує своїх функій, крім роз’яснення питання по суті, в якому вони звертаються до Дарницької районної ради, а та в свою чергу, до виконавця послуг, коло замикається і нічого не змінюється. На календарі 25 січня, 2018 рік. Минуло більше року. Проблеми ті ж!

ТОВ “Новобудова” надає відписку про те, що оскільки сніг розтанув, то зафіксувати відсутність прибирання не є можливим. А той факт, що вже було раніше звернення до ЖЕКУ, майстер якого приходив і бачив усе своїми очима, вже ніхто не пам’ятає. Мешканцями було складено акт-претензію про відсутність послуг, згідно форми Додатку 1 до Постанови КМУ №970 від 11.12.2013р.,на який ТОВ “Новобудова” надала відповідь про те, що мешканцями порушено встановлений законом порядок та строки звернення, тому підстави для задоволення акту-претензії в цій організації, як з’ясувалося, немає.

Всі підтверджуючи документи є в оригіналі та можуть буди надані будь-коли. Допоможіть, будь ласка, створити прецедент, для того, щоб відновити справедливість,” – написав наш читач Валерій.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК