fbpx

У Бериславі затримують субсидії

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі з Берислава, вони переконують, що їм затримують нарахування субсидій. ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Добрий день. Звертаються до Вас жителі м. Берислава Херсонської...
dity-bidnist'-sirota-odinochestvo-grust
Фото: www.liveinternet.ru

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі з Берислава, вони переконують, що їм затримують нарахування субсидій.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Звертаються до Вас жителі м. Берислава Херсонської області. 31 серпня 2015 року я подала заяву та декларацію до Бериславського управління праці про надання субсидії. Станом на сьогоднішній день, 17.11.2015, ця субсидія вже рік як не нарахована.

Крім того, я надала за їхньою вимогою довідку про склад сім’ї, копію договору з РЕЗом. Сьогодні я вкотре відвідала наше управління, і в черзі переді мною стояла літня жінка, яка подала документи на житлову субсидію ще 06.06.2015 року, то їй теж сказали, що ще немає нарахування.

Дуже Вас просимо допомогти нам в цьому питанні. Адже в мене двоє маленьких дітей, а опалювальний сезон давно розпочався, і ми маємо з дітьми економити опалення, тому що нічим платити”.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК