Три приклади як ОЩАДБАНК займається шахрайством

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ірина, яка стверджує, що ощадбанк займається обкраданням незахищених громадян. “На жаль, назвати ощадбанком не можу, бо це типічне злодійсько-шахрайське угрупування, яке...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ірина, яка стверджує, що ощадбанк займається обкраданням незахищених громадян.

“На жаль, назвати ощадбанком не можу, бо це типічне злодійсько-шахрайське угрупування, яке обкрадає і обдурює самих незахищених! Опишу лише три моменти:

1. В 2003 році було відкрито соціальний рахунок в банку. З 2003 по 2015 рік отримувала кошти як одинока мати. Останнє надходження було у грудні 2015 р. Залишок на картці був до 10 грн. В березні, коли закінчився срок діїї картки, приходить смс- борг перед банком 8,71!!! Питаю за що?-Відвовідь за смс банкінг! Де мій підпис, що я замовляла цю послугу- а вона підключається автоматично! Вони вкрали залишок коштів, ще й нарахували за ненадіслання жодного смс 8,71. Після того, як я вистояла 3 години в черзі, щоб закрити цей рахунок-без погашення боргу-закривати відмовились!Тому прийшлось заплатити.

2.Більшість зарплатних проектів бюджетників прив”язали до цього горе банку. Відмовитись неможливо! Тут та сама історія. Кожні 2-3 місяці вони автоматично підключають смс банкінг. Якщо ти навіть підеш у той же день до відділення відключати цю послугу- за місяць вже гроші зняті!!! Нещодавно мала необережність оплачувати компослуги у терміналі ощадбанку. Термінал картки не видав, супер спеціалісти порадили іти додому і не хвилюватись- на протязі доби вам зателефонують. Звичайно, ніхто не телефонує.

Наступного дня знову прихожу до відділення, намагаюсь подати заяву-її не приймають, посилають в міліцію, але настирливо радять заблокувати картку. Блокую картку і замовляють мені нову. Випадково у відділенні відбувається інкасація терміналу, у інкасатора дізнаюсь, що всі картки звозять на Красноткацьку 35. Я сама дізнаюсь телефон служби безпеки і виявляється, що там спокійно лежить моя картка. В заяві про її отримання, я зазначаю, що картка була вилучена  із-за технічного збою терміналу.

При розблокуванні картки з мене стягують з мого рахунку 30 грн., але я ще й не можу відмовитись від нової картки, бо розблокована картка діє тільки місяць, до 14 січня. За перевипуск нової картки треба викласти ще 40 грн. Як це можна назвати??? Це безпардонне нахабне обкрадання! Я звернулась зі скаргою до ощадбанку, на що отримала лист вдячності, що я допомагаю їм ставати краще, за мою небайдужість, а про гроші – ні слова!!!!

3. В суботу сплачувала у терміналі за постачання гарячої води (на жаль, я вимушена це робити в силу своїх професійних обов”язків) там же на Серафимовича 13 а. Сплачено 105,7, внесено 110, решта 4.3  при намаганні перевести на картку ощадбанку безуспішні- операцію просто скасовано, ну втомився він!  і гроші пішли в дохід ощадбанку.

В місяць я проплачую 35-40 квитанцій.Щомісяця я маю викладати по 40-50 грн? Це не перший випадок, в мене там і по 80 коп і 1,20 і 1,8 не переводяться ні на мобільний, ні на картку – так ці розумники  навіть на такі суми заяви не хочуть приймати. Але це ще треба мати при собі паспорт, заяви приймає тільки начальник, як годиться в ощадбанку, треба годину -другу відстояти в черзі, потім пару неділь вони будуть виясняти, а потім може повернуть, це як їм заманеться.

Як низько і гидко пав цей задубівший совок! Ще в понеділок витріпають і нерви і час! Вони мало того, що обкрадають простий народ, ще мають величезний дар знущатися над людьми! Коли припиниться це ганебне дебільне “обслуговування” цього горе-банку???? Чи має хтось досвід звернення до суду  на дії ощадбанку?”

Контакт для журналістів:

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК