Електронна книга скарг України

lorem

Тернопільська спілка захисту прав споживача забула про своє існування

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка із Тернополя. Вона переконує, що місцеві товариства із захисту прав споживача просто не виконують свою  роль. Їх ніхто не боїться. ОСЬ...

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка із Тернополя. Вона переконує, що місцеві товариства із захисту прав споживача просто не виконують свою  роль. Їх ніхто не боїться.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 

“Нещодавно звернулася в майстерню «Чоботарь», що знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Мазепи, 18, з проханням замінити набойки на босоніжках та наклеїти профілактику, одразу зробила 100 % оплату за послуги.

Коли забирала свої босоніжки, то на каблуках виявила характерні сколи та пошкодження на місці стику набойки з каблуком. При чому ці пошкодження за характером ідентичні на обох каблуках.

Таких пошкоджень до ремонту не було. На мої зауваження жінка прийомщик ( вона ж дружина власника цієї майстрерні ) відповіла – йдіть собі пані з Богом, я вношу Вас в чорний список і більше не обслуговую.

Надати книгу скарг мені категорично відмовилися, документів про підприємця мені не надали. На видному місці їх на той момент не було.

Мене виставили за двері зі словами всіх все влаштовує, а Ви йдіть куди хочете, в спілку захисту прав споживачів.

Скажіть які права, як споживач , я маю в цій ситуації ?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!