Електронна книга скарг України

lorem

Сховатися від правосуддя на фронті. Куди тікають засуджені від покарань

До «Електронно книги скарг України» написала наша читачка Марія. Вона переконує, що її чоловіка змусили зізнатися в злочині. Від правосуддя сховатися він намагався на фронті – але і там...
sud-pravosuddia-sudia-vyrok-pokarannia
Фото: 112.ua

До «Електронно книги скарг України» написала наша читачка Марія. Вона переконує, що її чоловіка змусили зізнатися в злочині. Від правосуддя сховатися він намагався на фронті – але і там його знайшли.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Пише вам Гребінчак (Зварич) Марія Володимирівна.

У мого чоловіка Гребінчака Максима Сергійовича 1993 р.н сталася велика біда, він перейшов дорогу одному з великих людей Бобровицької міліції.

Як все насправді було я знаю мало, так як одружилися ми після того, як його підставили.

Суть така: одна людина була винна йому 250 грн, і одного вечора у грудні місяці, вони зустрілись – і той захотів купить у нього якусь таблетку, я не знаю яку, але Максим (чоловік мій) взяв у хаті аспірин і виніс йому на продаж.

Той дав гроші, але як зясувалось пізніше – гроші були мічені. І була відеозйомка передачі таблетки.

Міліція затримала його…були допити, його тримали там..і було 3 суди, на яких йому радили зізнатися і нічого не буде, окрім як рік судимості.

Ну, він повірив – і зізнався, а вони раді стараться оформили його по 307 ст. ніяких аналізів, ні пилку на грошах, ні таблетки не провели…ні свідків! просто пройшов суд і зробили вирок – 4 роки позбавлення волі.

Суд відбувся 27.03.2015 йому дали вирок на руки і відпустили додому, сказавши, що через місяць посадять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Який матиме вигляд кухня майбутнього від ІКЕА

На той час я завагітніла, я студентка, житла особистого в нас немає, прописана в гуртожитку.

Йому хлопці порадили піти в армію, бо кажуть, що вони спеціально такі статті дають, щоб в АТО відправити. Ну, він послухався , пройшов комісію, 18.04 ми згуляли весілля і він пішов у армію як мобілізований.

Прийняв там присягу, він у мене за освітою зварювальник, і працював за спеціальністю.

Відправили його у рембат, він навіть контракт хотів підписать, аби тільки в тюрму не зашо не сідать.

Тим часом прокуратура мовчала, адже їм прийшов з воєнкомата лист. Ми вже зраділи, що нарешті вони залишили нас! Бо в нас молода сім’я любимо один одного, хочем поїхать кудись і почать все з початку, щоб ніхто нас не трогав. На роботу йому пришов вирок, що раз він служить то ті 4 роки заміняють на рік умовного…але 6.06 вранці до нього додому пришла міліція і почала обшук квартири, питали де Максим.

Мати сказала, що він служить у м.Десна. а 8.06  вони приїхали пов’язали його і забрали.

Добу тримали в бобровицькому районному відділку, сьогодні повезли в м.Козелець, а звідти в Чернігівське СІЗО. Я в розпачі, я не знаю, що робить і куди йти.

Я зараз навчаюсь у Києві, вагітна 3 місяці, без житла, грошей, і чоловіка. Адвокат просить стартову ціну 30000 грн, але сказав зразу, що в Бобровиці всі підкупні, і підступні, Максим не перший якого так підставляють – в них своя схема, і свої люди.

Оскаржити ми не можемо бо вийшов строк апеляції. І погано те, що у вироку вказано, що він признав вину, але ж, адвокат каже, що його примусово змусили це зробити!

Грошей в мене не виставить добиваться справедливості, але чоловік визнає, що дарма признав вину, бо повірив їм, що все минеться.

Допоможіть мені, благаю Господом Богом прошу, допоможіть розібратись, повернути чоловіка, батька в родину, я без нього пропаду, а він без мене.

Я вірю світ не без добрих людей, мій чоловік не наркоман і ніколи їм не був, просто попалась одна людина, яка спаганила нам життя.

БЛАГАЮ ДОПОМОЖІТЬ, серце болить за наше майбутнє, за наше немовля.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК