Свиноферму намагаються закрити

До «Електронної книги скарг України» вдруге написала наша читачка Наталя, вона переконує, що їхню з чоловіком свиноферму, про яку вона писала раніше, тепер хочуть закрити. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Добрий день,...
reshenie-vybor-doroga-slozhnost'
Фото: lifehacker.ru

До «Електронної книги скарг України» вдруге написала наша читачка Наталя, вона переконує, що їхню з чоловіком свиноферму, про яку вона писала раніше, тепер хочуть закрити.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день, хотіла спитати, до кого можливо звернутися і дізнатися, чому нема підтримки для людей, які хочуть займатися у тваринницькій галузі. Ми з чоловіком викупили одну з 4-х ферм, колишній корівник (це рахується як промислова зона). Протягом 5 років ми переробляли для вирощування свиней. Усе своїми силами.

Але сталася в нас велика трагедія: в травні цього року, копаючи колодязь, біля ферми загинуло 3 молодих людей – задихнулися газом, після чого їхні рідні почали збирати підписи проти ферми, і в листопаді нам прийшов лист, що по нормах 1989 року ми маємо право утримувати лише 30 свиней, тому що біля ферми перебуває один будинок. Відстань до того будинку – 65 м.

То поясніть, для чого було вкладено скільки зусиль?! Хотіли працювати і дати можливість це робити іншим, а тепер не знаю, що ми маємо робити, де добиватися правди. Хочеш робити – а не дають. Допожіть знайти правду, підкажіть, що робити. Дякую”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!