fbpx

Сусідські війни. Як на Закарпатті адвокат хоче відібрати кімнати у сісдки

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Яна, яка скаржиться на те, що її сусідка за допомогою хабара змогла перйти в наступ у їхній війні за кімнати.  ОСЬ...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Яна, яка скаржиться на те, що її сусідка за допомогою хабара змогла перйти в наступ у їхній війні за кімнати. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Пишу до вас це звернення, тому що не маю сил більше боротися із несправедливістю та судовою владою  у нашій державі.

Справа в тому, що моєю сусідкою по квартирі 4-квартирного 2- поверхового будинку у м. Іршаві є Микита М. Ф., адвокат за фахом,  член спілки адвокатів Закарпатської обл., яка дуже добре знає, як обійти закон. Вона із чоловіком володіє квартирою №2 на другому поверсі над нами у 161 кв. м. + 100м кв. м. мансардного поверху, проте їй цього мало і вона зараз хоче відібрати від нашої сім`ї ще дві кімнати та вхідний коридор до нашої квартири №1 на першому поверсі.

Ці кімнати  ми з чоловіком збудували самочинно ще в 1996 – 2003рр., коли у трьох маленьких кімнатах (49 кв. м.) проживали 7 людей : я, чоловік, дочка , син, батьки чоловіка та старенька бабуся-інвалід. Нажаль, нам не вдалося приватизувати ці кімнати, тому що це самочинне будівництво і всі інстанції, куди ми зверталися, нам відмовляли, хоча у нас був і проект будівництва і техпаспорт, які ми виготовили у 2010 та 2012 рр..

Суд першої інстанції  у 2006 р. визнав наше право на власність добудови, а апеляційний в Ужгороді – скасував. Така сама історія була і у Микити М. Ф. та Микити В. А., бо і вони збудували над нашими кімнатами свої кімнати та окремий вхід у свою квартиру№2 самочинно.

Проте якимось невідомим нам способом (а я думаю , що тут був елементарний хабар) у 2015 році  їм вдалося узаконити свої добудови, а у 2016 р. вони узаконили ще і наші 2 кімнати, у яких ми живемо майже 20 років! Мало того, Марія Федорівна узаконила свій адвокатський офіс, який збудовано у нашому спільному дворі під стінами Іршавського районного суду причому дах офісу налізає на дах суду, а одна стіна суду з вікном у залі засідань є входом у офіс.

Ліворуч суд, праворуч – офіс.

Тобто порушені всі будівельні норми та протипожежні умови, але дозвіл на приватизацію у неї є! Про захоплення наших 2 –х кімнат ми дізналися лише із позовної заяви Микитів про виселення нас із цих кімнат у травні 2017 року. Через  апеляційний суд Микити добилися огляду та фотографування наших кімнат, а також добилися проведення будівельної експертизи  експертом, якого вони самі і вибрали (а не суддя), наші доводи нікого не цікавлять.

Протягом багатьох років ці «сусіди» без кінця принижують і кривдять нашу сім`ю, вважають нас людьми другого сорту.

Складається враження , що закон в Україні пишеться під багатих, наглих, безпринципних людей, які плюють на закони і на простих смертних тобто на народ. І те, що мій син інвалід, має групу, переніс 2 складні операції, 2 місяці лежав на апараті для легень , для них  ніщо. Чи знаєте Ви, що відчуває мати, коли її дитину понад п’ять годин оперують і не гарантують, що дитина житиме?!  Благаю, захистіть мене і мою сім`ю від свавілля корумпованої влади!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК