Електронна книга скарг України

lorem

Суд віддає доньку тиранічному батьку

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що її доньку суд вирішив віддати тиранічному батьку. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “У мене, мами, відібрали дитину! От і...
Фото: www.klasnaocinka.com.ua

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що її доньку суд вирішив віддати тиранічному батьку.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

У мене, мами, відібрали дитину! От і я познайомилась із справедливістю по-українськи. Дрогобицьким міським районним судом у складі головуючої судді Гарасимків Л.І. було вирішено про доцільне проживання моєї донечки з батьком, тому що у мене немає власного житла і проживаю я у рідної тітки, яка від чотирьох років була моїм опікуном.

Через систематичне фізичне насилля і небажання піклуватись про сім’ю з боку мого чоловіка я розлучилась, не уявляючи, яка розплата за це на мене чекає! Колишній чоловік порізав усі мої особисті речі, навіть заборонив брати дитячий одяг і іграшки. З донечкою я проживала у рідної тітки, аж поки він без мого відома забрав дитину і переховував її від мене. Він погрожував, що краще зробить дитину сиротою, ніж віддасть її мені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Жінка шукає колишнього чоловіка з АТО»

По допомогу я зверталась в усі можливі інстанції: в міліцію, в органи опіки, в соціальну службу. Для роз’яснення ситуації його було викликано в кабінет начальника міліції у справах дітей, де він теж дозволяв собі неадекватну поведінку.

Це спровокувало його до ще більшої агресії і нанесення мені тілесних ушкоджень. На нього була заведена ще одна справа в міліції. Зібралися необхідні документи, органи опіки ухвалили рішення, що дитині буде краще з мамою.

Проте, незважаючи на показання свідків, документацію, суддя не надала належного значення аргументам, вона просто цим злегковажила. Гарасимків відхилила мою заяву, пояснивши це тим, що у мене немає прописки. При тому, що під час усіх попередніх засідань жодного разу не було на цьому наголошено. Суддя, будучи теж мамою і знаючи, що сильнішого зв’язку між мамою і дитиною не існує, відхилила мою заяву і віддала перевагу зеленим аргументам колишнього чоловіка-тирана!

Я подала заяву в Апеляційний суд міста Львова, і боюсь, щоб і тут ситуація не повторилась. Ви – моя остання надія на справедливість! Допоможіть зробити ситуацію прозорою!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!