fbpx

“Сучара гнілая набері, ілі я твоіх родних в могілу отправлю”, як погрожують колектори

А люди навіть не знають про таку компанію!
kolektor-vyshibaly-ohrana-den'gi

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Інна, яка не може зрозуміти, чому її тероризують колектори, якщо вона нічого нікому не винна? 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня, прошу у Вас допомоги, інакше немає більше виявляється куди. Приходять на телефон погрози від кредитної контори “Ваша готівочка” та “Сcloan”.

Позички в них не брала, але довести ім не можу. Прошу їх надати мені документи (договір чи ін.), або подайте позов до суду, щоб я могла довести протилежне. Ні, не йдуть на жодні умови, тільки погрози життю і життю моїх рідних.

Вимагають постійно кошти. Дзвонять на роботу та погрожують співробітникам. Остання СМС була такого змісту “сучара гнілая набері, ілі я твоіх родних в могілу отправлю”.

Іншого змісту, що вони повідрізають вуха та тому подібне приходили знайомим. Написали скаргу до поліції, після того почали дзвонити з іншого номера погрожувати за те, що подали скаргу до поліції. Дуже прошу Вас про допомогу, немає вже довіри нашим органам, дуже боюся за безпеку своїх рідних. Дякую”, – написала вона.

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 15% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК