fbpx

Страхова компанія не виплачує гроші жертві ДТП

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що страхова компанія не виплачує їй гроші за ДТП. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Добрий день. Хочу поскаржитися Вам на роботу...
Фото: telegraf.com.ua

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що страхова компанія не виплачує їй гроші за ДТП.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день. Хочу поскаржитися Вам на роботу страхової компанії «Українська транспортна страхова компанія» («ЮТІКО»).

ДТП в м.Одеса з вини клієнта СК «Українська транспортна страхова компанія» («ЮТІКО») відбулося 05.07.2015, всі документи на виплату компенсації були зібрані і відправлені в центральний офіс 01033, м. Київ, вул. Саксаганського 77,тел./факс: +38 044 303 97 70, office@utico.com.ua13.05.2015, термін виплати закінчився 10.10.2015.

За весь цей час зі мною жодного разу ніхто не зв’язався, виплати не здійснили. 12.10.2015 мені подзвонив співробітник СК і повідомив, що у справі не вистачає експертизи незалежного експерта, хоча вона була в пакеті документів, які я відправила ще 13.07.2015. Я відправила на пошту event@utico.com.ua скан експертизи 15.10.2015.

У понеділок 19.10.2015 обіцяли мені передзвонити, але не передзвонили. Я почала телефонувати сама. Додзвонилася разу з 10-го. Мені сказали номер справи і швидко повісили cлухавку, напевно, щоб не встигла більше нічого запитати. І ось вже п’ятий день намагаюся додзвонитися, залишила повідомлення на автовідповідачі з проханням мені передзвонити, але все марно.

Допоможіть, будь ласка, змусити страхову компанію працювати як належить, а не ховатися від виплат”.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК