Страхова компанія не повертає гроші після розірвання контракту

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Тетяна. Жінка оформила кредит та сплатила кошти на рахунок страхової компанії. Компанія договір розірвала, жінку не попередивши, а кошти, за словами Тетяни,...

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Тетяна. Жінка оформила кредит та сплатила кошти на рахунок страхової компанії. Компанія договір розірвала, жінку не попередивши, а кошти, за словами Тетяни, повертати не збирається.

Ось її лист:

“Я 2 вересня уклала договір із фірмою “ПП ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АЛЬЯНС” 01103 м. КИїВ Печерський рн вул. ЗАЛИЗНИЧНЕ шосе 21 (ФАКТИЧНА АДРЕСА ВКАЗАНА У ДОГОВОРІ) на отримання коштів в кредит. За умовами договору я повинна була сплатити 4 тисячи гривень на страхову компанію (мир), яка знаходиться в м. Киеві вул. Ю Кондратюка 5 оф 880. Я ВНЕСЛА ЦІ КОШТИ, підписали договір, повинна була отримати кошти протягом 20 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винні у вбивстві уникнуть відповідальності

Прошло уже 3 місяці, а кошти не виплатили. Я звернулася на гарячу лінію, щоб повернули мій внесок, на що ВІДПОВІЛИ: ДОГОВІР РОЗІРВАНО, а кошти повертати ніхто не збирається. Сьогодні слухавку не піднімають, нічого неможливо вірішити. Допоможить вірішити питання для повернення коштів та вияснення всіх проблем із договором.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

“Електронна книга скарг України” – сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!