fbpx

Столичні комунальники заплуталися, скільки нараховувати жителям боргу за тепло?

Ми же знаємо, скільки людей - стільки й думок :)

До “Електронної книги скарг України” написала наші читачі, які зневірилися в комунальних службах, оскільки ті виставляють рахунки навмання. А пояснити їм це – не можливо. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Прошу Вас допомогти розібратися з ситуацією, яка склалася в нашому будинку, 39 по вул. І.Кудрі м. Київ. Причина звернення – некоректне нарахування плати за постачання теплової енергії.

Наш будинок обладнаний засобом обліку теплової енергії. На наш запит про опалювальну житлову і нежитлову площу будинку ми отримали такі відповіді:

1. КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА” ЖЕД “ПЕЧЕРСЬКА БРАМА” ми отримали відповідь:

опалювальна площа будинку – 5 263 м2

2. ПЕЧЕРСЬКА РАЙОНА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРХАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ за інформацією комунального підприємства опалювальна площа житлових квартир 4086,90 кв.м нежитлових приміщень – 1112,7кв.м = 5199.6

3. ПАТ КИЇВЕНЕРГО посилаючись на балансоутримувача КП Керуюча компінія з ОЖФ Печерського району опалювальна площа житлових приміщень становить 4000,14кв.м застосовується 3951,44кв.м, площа нежитлових приміщень – 774,4кв.м = 4725.84.

В своїх запитах, ми акцентували увагу, про наявність нежитлових приміщень (підвал), в яких знаходяться офіси підключені до централізованого опалення.

Отримавши ці відповіді ми звернулись по допомогу до депутата Манойленко Н.В. Пані Наталія Вікторівна запевнила нас, що підготує документи для вирішення питання.

Наразі помічники пані Манойленко Н.В. сповіщають, що Печерська РДА не відповідає на депутатський запит і все, що можна зробити – це написати ще один запит.

Ми два роки надсилали запити до ПАТ КИЇВЕНЕРГО – мовчання. Тільки після звернення до уповноваженого з прав людини ми отримали відповідь.

Але, маючи на руках докази розбіжності опалювальної площі ми не можемо домогтись вирішення цього питання. Сподіваємось на вашу допомогу.

Голова ініціативної групи мешканців Федоренко В.Г.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 15% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК