fbpx

Столична поліція не змогла викрити крадіжку навіть маючи усі докази

Історія про українські реалії

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Віта, яка скаржиться на дії правоохоронців та судів, які навіть за наявності доказів про злочин не змогли його розслідувати. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Більше року я один на один борюсь з правоохоронною системою, вимагаючи захистити свої права!  Тепер, коли надія на справедливість нашої системи втрачена,  до “Електронної книги скарг України”. Я вірю, що кожен громадянин має Конституційне право на захист.

Моя історія почалася більше року тому (8.07.16), коли в мене на роботі вкрали телефон та інші матеріальні цінності… Запис на камерах спостереження не залишав сумнівів у тому,  хто це зробив: такі ж працівники як і я. Проте, ані розмова з керівництвом, ані зі службою безпеки не викликали у людей, які присвоїли мої речі,  бажання їх повернути.

В п’ятиденний термін з дати крадіжки в Голосіївський відділ поліції була надана вся інформація про працівників, запис камер відеоспостереження скоєної крадіжки (заява від 13.07.16).  Поліція мала все, щоб розкрити злочин “по гарячих слідах”. Але, очевидно у слідчого не було жодного бажання виконувати свою роботу.

Мене, як потерпілу, навіть не викликали для надання показань.

Щоб дізнатися про хід справи, мені довелося з`ясовувати ПІБ слідчого, який вів моє кримінальне провадження. Проте усі мої спроби зв’язатися з ним не мали успіху. Коли я в черговий раз приїхала до відділу поліції і вкотре  не застала слідчого, я пішла на прийом до його керівництва, скориставшись тим,  що був прийомний день (20.09.16).

На той час вже пройшло  два з половиною місяці з моменту скоєння злочину. Мене уважно вислухали, написали в книгу прийомів мою інформацію, поспівчували
пожалілися у відповідь, як не вистачає слідчих, як багато на одного слідчого кримінальних проваджень і на цьому все.

Пішов четвертий місяць з часу скоєння злочину, а я так і не отримала жодної інформації про стан цієї справи, тому я звернулася до прокуратури. Там мені повідомили, що кримінальне провадження було закрито на 3 день після відкриття в зв’язку з відсутністю складу злочину. Виявляється, вся ця історія мені наснилася, відео я зняла сама, купила собі нового телефона в кредит, бо так мені закортіло! Підкреслю, ці висновки були зроблені слідчим,  який жодного разу навіть не бачив мене!

Тоді розпочалася моя переписка з правоохоронними органами різних рівнів. Голосіївська Прокуратура виявляється ніяк на бездіяльність і халатність слідчого вплинути не може. Подала в суд, на судове засідання крім мене та судді ніхто не приходить, прокурору, виявляється, не треба реагувати на виклик в суд. Поліція не зважає на запити прокуратури і суду надати кримінальне провадження, щоб визначити правомірність його закриття. І слідчому нічого, не виконує він свої службові обов’язки ну і хай не виконує!

Пішла на прийом в Головне Управління поліції м.Києва, після прийому написала письмове звернення і через 4 місяці нарешті отримала хоч якийсь результат. Поліція визнала, що кримінальне провадження втрачено, наказали поновити його, матеріали службового розслідування відправили в Прокуратуру м. Києва для притягнення до відповідальності слідчого.

І знову прокуратура ніяк не відреагувала на отримання цих матеріалів.  Лише після мого чергового звернення, через 4 місяці я отримала офіційного листа. В ньому було сказано, що слідчому немає за що відповідати (ну закрив кримінальне провадження, ну не повідомив нікому про це, ну загубив кримінальне провадження, ну не реагував на запити суду і прокуратури) і розпорядження районій прокуратурі надати мені більш обгрунтовану відповідь. Поліція поновила кримінальне провадження, тепер інший слідчий веде мою справу, але він теж не має бажання знайомитися з потерпілою, я робила спроби зв’язатися з ним по телефону, підїзжала в Голосіївський відділ поліції, безуспішно!

Я дуже спокійна, врівноважена людина і мені важко висловити всю повноту мого обурення! Я- громадянка України зовсім не захищена. Понад рік я залишаюся один на один із системою,  намагаюсь зрушити справу з точки, намагаючись примусити слідчі органи, прокуратуру та суди просто виконувати свою роботу. У відповідь бачу лише кругову поруку, бездіяльність та абсолютну зневагу до своїх прав. Я вже зневірилася в тому, що мені вдасться повернути вкрадене, чи компенсувати витрачені гроші на цю безнадійну боротьбу.  ПРОТЕ ПЕРЕКОНАНА, ЩО МОВЧАТИ НЕ МОЖНА!”

 

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 45%! НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК