fbpx

Справу з шахрайством не розглядають міліція і суд

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Сергій, він переконує, що міліція та прокуратура не хочуть розбирати його справу. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Я и адвокат уже третий...
Фото: zn.ua

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Сергій, він переконує, що міліція та прокуратура не хочуть розбирати його справу.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Я и адвокат уже третий год не можем добиться от правоохранительных органов, чтобы они занимались своей прямой обязанностью (расследованием мошенничиства по отношению ко мне, следователя Индустриального р-на, г. Днепропетровск, Меленчук Игоря и автомобилных аферистов, в состав которых входит работник МРЕО, капитан Овчаренко Вероника Васильевна).

Все лица, принимавшие участие, установлены, а расследованием заниматься никто не хочет. Следователь областой прокуратуры Вишневецкий Руслан Александрович прямо так адвокату и сказал: «Я Вашим делом заниматься не хочу!». Без всяких обьяснений, а милиция и прокуратура Ленинского р-на вообще никак не реагирует, даже после неоднократного обращения к Президенту, в Генеральную прокуратуру, в МВД, Уполномоченному по правам человека в Верховном Совете”.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК