Спиртовий переробний цех та сморід в місті Узин

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна, яка стверджує, що в місті Узин нестерпний сморід через спиртовий переробний цех. “Добрий день! Від імені мешканців багатотисячного населення м.Узин...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна, яка стверджує, що в місті Узин нестерпний сморід через спиртовий переробний цех.

“Добрий день! Від імені мешканців багатотисячного населення м.Узин звертаюся до Вас по допомогу. Протягом декількох років населення міста страждає від нестерпного смороду. Вийти на вулиці, особливо влітку неможливо. Причиною цього смороду є спиртовий переробний цех який знаходиться за адресою м.Узин, вул. Заводська.

Просимо Вас надіслати інспекцію, комісію або журналістів, або телебачення, щоб виявити причину цього смороду і припинити цей жах. Сподіваємося на Ваш відгук і на Вашу допомогу. Надія тільки на Вас! Врятуйте наших дітей, які просто задихаються!!! Будемо щиро вдячні за допомогу!”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!