Солдат ЗСУ не хочуть звільняти з контракту

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Анатолій, він переконує, що солдат ЗСУ тримають на контракті, термін якого вже закінчився.   ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Ми, солдати Збройних Сил...
ato-ukraina-vijska-liudy-armija
Фото: live.ck.ua

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Анатолій, він переконує, що солдат ЗСУ тримають на контракті, термін якого вже закінчився.

 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Ми, солдати Збройних Сил України, просимо Вашої допомоги!

Після закінчення строку строкової служби в 2014 році, і при цьому переслуживши по пару місяців (а про демобілізацію і чутки не було), ми отримали пропозицію підписати короткостроковий контракт на строк «до початку демобілізаціїї» (до закінчення особливого періоду). Пообіцяли піти на демобілізацію зі строковою службою, яка не підписувала цей котракт.

Задля того, щоб інколи бачити рідних, получати зарплатню солдата строкової служби не 154 грн. в місяць, а зп контрактника, ми підписали цей контракт. Але демобілізація строкової служби давно минула, а про нас не згадали і досі не згадують. Про нас просто забули.

Ось і просимо Вашої допомоги звернутися до вищої влади нашої Держави, щоб вони про нас згадали і дали якийсь шанс у житті, а не тільки армію. Прийшло інше молоде поповнення, яке вже проходить курс молодого бійця, і нас вже є ким замінити.
Дякуємо за допомогу.
Солдати ЗСУ”.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК