Солдат АТО не отримує заслужене звільнення

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Наталя з міста Рівне, що її чоловіку, солдату АТО, відмовляють у законному звільненні.    ОСЬ ЇЇ ЛИСТ Контакти для журналістів: “Чоловік в АТО....
ato-ukraina-vijska-liudy-armija
Фото: live.ck.ua

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Наталя з міста Рівне, що її чоловіку, солдату АТО, відмовляють у законному звільненні.   

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ

Контакти для журналістів:

“Чоловік в АТО. 4 серпня буде рік як він там. Крім того, він – кандидат технічних наук і працює на повну ставку у вищому навчальному закладі (основне місце роботи).

Керівництво відмовляється приймати його рапорт на звільнення, хоча за законом 2620 «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку» (23 стаття) він має на це право. Чому не виконується закон? Яке вони мають право не приймати рапорт?!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хабарники на посадах прикриваються Порошенком»

На гарячих лініях МВС або не беруть телефон, або переводять стрілки. Як добитись правди, кому поскаржитись? Він там не один. Багато кому з тих, хто має право звільнитись відповідно до цього закону, відмовляли (не брали рапорт). Це 72 механізована бригада. Дякую”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!