fbpx

Соцзабез не вживає заходів для допомоги інваліду

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що місцевий соцзабез вже протягом тривалого часу відмовляється оформляти допомогу її чоловіку-інваліду. За словами жінки, це не перший випадок...
Фото: zn.ua

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що місцевий соцзабез вже протягом тривалого часу відмовляється оформляти допомогу її чоловіку-інваліду. За словами жінки, це не перший випадок байдужості соцзабезу.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“23 жовтня, мій чоловік Жуков Олександир Анатолійович (місце проживання : Херсонська обл. Бериславський р-н. с.Кірове вул.Набережна 24) подав до Бериславського соцзабезу документи для оформлення допомоги по інвалідності, але вже пройшло майже 4 місяці, але документи так і лежать в соцзабезі. Нам говорять що Київ не дає відповіді на їх запит про те, що мій чоловік не є підприємцем. Це вже не вперше, коли цей соцзабез не вживає ніяких заходів, щоб допомогти людям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’яний розбив авто та звинувачує у вимаганні грошей

Зараз намагаюся їм дозвонитися, щоб отримати хоча б якусь інформацію по нашій справі. Працівники або скидують дзвінки, або відповідають в дуже грубій формі, не підбираючи слів. Сподіваюсь на вашу допомогу у вирішенні нашої проблеми. Допоможіть покарати бездіяльність соцзабезу і оформити моєму чоловікові допомогу по інвалідності.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК