fbpx

Скарги на інтернет-магазин меблів “Shurup”

В світі взагалі існують відповідальні інтернет-магазини? Чи це міф?

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Анна, вона скаржиться на інтернет-магазин меблів “Shurup”

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Скарга пов’язана з інтернет-магазином меблів “Shurup”. На сайті виробника зазначено: «Быстро доставляем: супер недорогая доставка мебели по Украине (2768 населённых пунктов)», «Без предоплаты», «Занос и сборка: Аккуратно, быстро, на любой этаж! Отсутствие лифта для нас не проблема».

Перше, що повідомили співробітники під час оформлення замовлення – це розмір передплати. Відповідно, одразу надіслали номер рахунку.

Доставку за межами Києва здійснює перевізник “Нова Пошта”, а не магазин. Серед послуг НП: «Адресна доставка» відбувається лише до під’їзду. Саме цей коментар від співробітників змусив нас обрати доставку на «Відділення», як єдиний можливий. Номер відділення в Харкові також обговорювався. Після отримання номеру накладної від НП з`ясувалося, що магазин зробив відправлення на інше відділення, яке знаходиться в іншому кінці Харкова. Пояснили тим, що попередньо обговорене відділення не було вантажним (про це не було жодного попередження від співробітників магазину!).

На питання про комплектацію замовленого товару отримали відповідь: «У відправленні знайдеться». Питання, що стосується сертифікатів якості магазином не розглядаються.

На всіх сайтах мережі Інтернет розміщено безліч скарг, щодо роботи зазначеного магазину та все лишається без змін. Громадяни вносять передплату, чекають тижнями, а той місяцями, отримуючи неточні відповіді. Якість обслуговування бажає кращого! Замовники часто отримують “недокомплекти” або зовсім інший продукт сумнівної якості. Сподіваємося на вашу допомогу”, – написала наша читачка Анна.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК