fbpx

Сільрада кілька місяців не розглядає заяву

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що сільська рада не розглядає заяву, терміни для розгляду якої вже давно пройшли. Ось її лист: Контакти для журналістів: ...
Фото: uk.wikipedia.org

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що сільська рада не розглядає заяву, терміни для розгляду якої вже давно пройшли.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 


“Я проживаю в селiПравдiвка Ярмолинецького району Хмельницькоi областi i хочу поскаржитись на дiяльнiсть сiльськоi ради.Буду прописувати номера документiв так як копiй вислати не маю можливостi. Моя мати купила в даному селi будинок згiдно договору купівлі-продажу №1215 витяг з державного реестру №47762650. Я преставляю iнтереси своєї матерi за дорученням №1218 зареєстрованого в реєстрi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матір-героїню позбавляють житла разом із дітьми та тваринами

Я подаю заяву до сiльськоi ради про затвердження технiчноi документацiї щодо встановлення меж земельноi дiлянки в натурi 23.11.2015р. Сесiя вiд 11.12.2015 вирiшує перенести розгляд ції заяви на наступну сесiю. На наступній сесiї 29.12.2015 вирiшується заяву розглянути на комiсiях. Вже на третiй сесiї моя заява знову залишається нерозглянутою, а передана на розгляд комiсiй. Хочу подати скаргу на бездiяльнiсть ciльської ради, так як ця заява мала бути розглянута протягом одного мicяця, а на вже пройшло два.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК