Ще один сміттєвий скандал. На цей раз на Полтавщині. Чиновники не помічають незаконного сміттєзвалища

Лист від читачів

До “Електронної книги скарг України” звернувся наш читач Василь Рокитний, який стверджує, що не зважаючи на реальну екологічну загрозу, чиновники не звертають уваги на незаконні сміттєзвалища, ба більше, навіть брешуть, що проблему усунено. 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Необхідно вжити негайних заходів реагування та покласти край цьому беззаконню, свавіллю, та ганебній брехні, круговій порукі держслужбовців, які перебувають на посадах.

Так як я раніше звертався про вивезення сміттєзвалищ по вул. Тупик Принасипний до сесії Пустовійтівської сільської ради з депутатським зверненням від 20.09.2016 року, повторно звернувся 15.03.2017 року, на сесії Пустовійтівської сільради, та фінансова комісія повідомила, що немає коштів.

З метою вирішення проблеми по суті та забезпечення мешканців села Пустовійтове Глобинського р-н. безпечними умовами проживання, по вул. Тупик Принасипний та по вул.Молодіжна, по даний час в межах населеного пунктах між житловими будинками вул. Тупик Принасипний знаходяться чотири несанкціоновані сміттєзвалищ, які накопичувались десятками років сотні тон можливо тисячі тон, по вул.Молодіжна, та засмічений парк скляними пляшками та іншим сміттям.

Отримавши відповіді з антикорупційного бюро, прокуратури Полтавської обл. Кобеляцька місцева прокуратура, та державної служби Україні з питань безпечних харчувань та заходів споживань, на мої депутатські звернення, направлено в межах компетенції Директору Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації ПІДУБНОМУ І.А., отримавши ганебну та брехливу відповідь, від 08.06.2017 року, Полтавської обласної державної адміністрації Департаменту екології та природніх ресурсів заступника директора Департаменту ТКАЧЕНКО О.П., що за інформацією Пустовійтівської сільради по вул.Тупик Принасипний несанкціоновані місця зберігання побутових ліквідовано.

Враховуючі вищевикладене вимагаю притягнути до відповідальності брехунів та негідників, які перебувають на посадах в органах виконавчої влади Пустовійтівської сільради, та звільнити займаних посад, щоб не ганьбили органи виконавчої влади, згідно чинного законодавства України та притягнути за перешкоджання депутатської діяльності згідно ст.351 ККУ. Та зобов’язати виїхати в с.Пустовійтове Глобинського р-н. Полтавської обл. Директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації ПІДУБНОГО І.А., з метою фіксування та складення АКТІВ про несанкціоновані всі сміттєзвалище на території Пустовійтівської сільради, надати мені копію АКТІВ ,та направити до прокуратури в Полтавської обл. Додаток фото на 7 аркушах, та документи 9 аркушів.

Контакти для журналістів:

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК