Шепетівські пристрасті. Як в маленькому місті ледь не сталася техногенна катастрофа

Історія з перших вуст.

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Марія, яка скаржиться на те, що через борги за комунальні послуги місто ледь не призвело до величезних збитків. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Просимо всією громадою м. Шепетівка, розслідувати та притягнути до відповідальності осіб, які діяли неправомірно або бездіяли! 2017 року опалювальний сезон в м. Шепетівка не був розпочатий вчасно, а саме з 15.10.17, через борги теплопостачальника ТОВ Енергоінвест для НАК Нафтогазу, просимо посприяти в перевірці суми боргу, та чому він не виплачувався!?

Адже місто розрахувалось на 95% (слова міського голови). Опалювальний сезон було розпочато 13.11.17, несанкціонованим відбором газу, теплопостачальник зірвав пломби і затопив котельні.

Все це призвело до загрози техногенної катастрофи та великих матеріальних збитків у населення (хворіли діки, пліснявіли стіни, попсувались ремонти та меблі…) . Благаємо Вас провести перевірки та притягнути до відповідальності винних. Дякую”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!