Шахрайства у соціальних мережах

До “Електронної книги скарг України” написала Ольга, котру ошукали у соціальній мережі псвдо-продавці взуття. Ось її лист: Контакти для журналістів:  “Я, Карпенко Ольга Вікторівна, проживаю с.Левків, Житомирська область, Житомирський...
Фото: ukraineindustrial.info

До “Електронної книги скарг України” написала Ольга, котру ошукали у соціальній мережі псвдо-продавці взуття.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я, Карпенко Ольга Вікторівна, проживаю с.Левків, Житомирська область, Житомирський район, перерахувала кошти за товар через сайт Однокласники в сумі 1155,00 грн. 14.03.2016 року продавцю Кульчитська Діана Миколаївна на карту АЛЬФА БАНК 4102 4512 4249 0880. В мережі зареєстрована, як “СИТИ ОБУВЬ ЛЮДМИЛА”, товар не отримала, гроші на моє прохання не повернули.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаський університет відключив у гуртожитку водо- та електропостачання

Вона внесла мене і ще декілька ошуканих клієнтів в чорний список і видалилась з сайту Однокласники. Квитанції про оплату присутні. Вона займається шахрайством з червня 2014 року під ім’ям Ксюша Модняшка (Кулчицкая Диана) в мережі Вконтакті. Досить багато ошуканих людей.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!