fbpx

Сервіс знижок «Покупон» не повертає гроші

До “ЕКСУ” написала наша читачка Наталія, яка скориставшись сервісом колективних знижок не змогла повернути свої кошти.  ОСЬ ЇЇ СКАРГА: “Доброго дня, 17.02.2017р. я проплатила в «Покупоні» акцію на аналізи...

До “ЕКСУ” написала наша читачка Наталія, яка скориставшись сервісом колективних знижок не змогла повернути свої кошти. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня, 17.02.2017р. я проплатила в «Покупоні» акцію на аналізи в «Сінево», але пізніше передзвонила мій лікар і сказала, що так як я на той час приймала антибіотики і гормональні препарати, то робити аналізи – недоцільно. На сайті покупону я подала заявку на повернення коштів на рахунок. Мені повідомили, що кошти переведені на рахунок, але насправді їх там не виявилося.

Я подзвонила в «Покупон» мені відповіли, що кошти перекинули на рахунок який у мене невідомо звідкіля з’явився на сайті покупону, і справді я побачила суму на цьому дивному рахунку. Я попросила перекинути мої кошти на мій картковий рахунок, але мені сказали, що треба написати заяву і додати копії особистих документів і тоді через 14 днів гроші мені надійдуть.

До сьогоднішнього часу коштів немає, я телефонувала, вони посилаються на закон України, в якому сказано – “Согласно пользовательському соглашению п.16. Пользователь, согласно ст.14 Закона Украины «О защите прав потребителей», при условии не использования Купона/сертификата, на протяжении четырнадцати дней с момента приобретения Купона/сертификата.”

На сайті не змогла відправити листа, тому відсилаю поштою. Сподіваюсь на Вашу допомогу”.

Контакт для журналістів: 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК