Село Лящівка на Черкащині залишили без води

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка з Чорнобаївського району. Вона переконує, що село незаконно відімкнули від води. А голова сільради лишень те і робить, що списує мільйони....

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка з Чорнобаївського району. Вона переконує, що село незаконно відімкнули від води. А голова сільради лишень те і робить, що списує мільйони.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Жителі мальовничого с.Лящівка, Чорнобаївського району в Черкаській області, просять допомоги від журналістів.

Звернути увагу високопосадових осіб на те, що понад 1000 жителів села, серед яких багато пенсіонерів та людей з маленькими дітьми, дитячий садок, школа, лікарня все залишилося без води.

Місцева влада відключила водопостачання без поважних на те причин.

Районна влада мовчить!Голова сільської ради відмовчується або зовсім не з’являеться на збори селабо в неї в дома є скважена і її ці питання не хвилюють.

Відбувається безліч фінансових махінацій з боку голови с. ради, вона понад 1 мільйон гривень бюджету села списує на пляж, а для відновлення документів на водопостачання повністю діючого водоканалу в неї немає!
Допоможіть! Далеко не всі в змозі за 22 тисячі гривень зробити в дворі особистий колодязь чи скважену.

Я, як мама 2 маленьких діточок, прошу допомоги від імені всіх жителів села, бути не байдужими до проблем наших жителів.”

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК