Садовий не підписав дозвіл щодо відкриття заводу з переробки сміття

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лариса, яка стверджує, що через велику кількість сміття у м. Львові, збудували завод по переробці сміття, але Садовий не підписав дозволу на...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лариса, яка стверджує, що через велику кількість сміття у м. Львові, збудували завод по переробці сміття, але Садовий не підписав дозволу на його відкриття.

“У ТСН висвітлювали проблему сміття, а саме того, що нема куди його дівати. Ходили чутки, що пан Чернер, німець за національнісю, директор фірми “Сервіс Центр “Магніт” у м.Стрию, збудував у Львові чи за Львовом завод по переробці сміття. Все готово, тільки запустити, але мер Львова пан Садовий не підписав дозволу. Завод так і не відкрився. Якщо у вас є така можливість перевірити цю інформацію, можливо ця проблема зі сміттям у Львові могла би вирішитися.”

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!