Електронна книга скарг України

lorem

Rozetka не повертає гроші за несправний телефон

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що Rozetka не повертає їй гроші за несправний телефон. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Добрий день! Не знаю, куди звертатися....
instagram-prilozhenie-planshet-foto-social'nye seti-sovremennost'-tehnika-gadzhet
Фото: dailyreadlist.com

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що Rozetka не повертає їй гроші за несправний телефон.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Не знаю, куди звертатися. Допоможіть! Я придбала в інтернет-магазині Rozetka телефон. На 2-ий день він перестав брати зарядку. Я звернулася по телефону в сервісний центр Rozetka, на що мені дали Дані для відправки на ім’я кур’єра Бриганець Анатолій Іванович. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Літніх жінок виселяють із квартири шахраї» Відправка Новою Поштою. Перша помилка була зроблена працівниками НП, які написали на товариство. Я це питання вирішила, написавши заяву на зміну отримувача. 26.08 були внесені зміни, про що повідомила сервісний центр. Від 26.08 я кожного дня телефоную на сервіс, вони кожного дня говорять, що завтра заберуть телефон, і на сьогоднійшній день 09.09 ніяких змін! Що робити? Дякую!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!