fbpx

Rozetka не повертає гроші за несправний телефон

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що Rozetka не повертає їй гроші за несправний телефон. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Добрий день! Не знаю, куди звертатися....
instagram-prilozhenie-planshet-foto-social'nye seti-sovremennost'-tehnika-gadzhet
Фото: dailyreadlist.com

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що Rozetka не повертає їй гроші за несправний телефон.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Не знаю, куди звертатися. Допоможіть! Я придбала в інтернет-магазині Rozetka телефон. На 2-ий день він перестав брати зарядку. Я звернулася по телефону в сервісний центр Rozetka, на що мені дали Дані для відправки на ім’я кур’єра Бриганець Анатолій Іванович. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Літніх жінок виселяють із квартири шахраї» Відправка Новою Поштою. Перша помилка була зроблена працівниками НП, які написали на товариство. Я це питання вирішила, написавши заяву на зміну отримувача. 26.08 були внесені зміни, про що повідомила сервісний центр. Від 26.08 я кожного дня телефоную на сервіс, вони кожного дня говорять, що завтра заберуть телефон, і на сьогоднійшній день 09.09 ніяких змін! Що робити? Дякую!”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК