Електронна книга скарг України

lorem

Рідна мати у сина викрала спадщиною від батька

До “ЕКСУ” написав наш читач Володимир, який переконує, що його рідна мати викрала спадщину залишену від батька і користуються нею неправомірно.  ОСЬ ЙОГО СКАРГА: “Я Гордзелевський Володимир Володимирович. У...

До “ЕКСУ” написав наш читач Володимир, який переконує, що його рідна мати викрала спадщину залишену від батька і користуються нею неправомірно. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Я Гордзелевський Володимир Володимирович. У мене вкрала моя рідна мати всі документи: паспорт, індефікаційний код, свідоцтво про народження, рішення суда після смерті мого батька. Так, як я один спадкоємець.

Вона коли я попав у лікарню з поламаною ногою, чотири роки тому назад, викрала вночі евакуатором 4 машини ” Мерседес”, які осталися мені після смерті батька, я з 12 років працював у нього в гаражі.

Гордзелевська Наталія Володирівна, в розлучені була з батьком з 1982-року. І все майно перейшло мені. Вона і викрала документи, які підробила і користується моїм майном з співмешканцем який проживає Київська обл. м. Боярка, вул. Полярна. Співмешканець Нікарак Олександр, неодноразово погрожуючи мені розправою і моїй дружині, що переріже горло, або вивезуть десь, що нас ніхто не знайде.

Ми вимушені були виїхати до моєї (цивільний шлюб) дружини, з якою я прожив 8 років, а тепер останні 4 роки проживаю у її хаті.

На даний момент 4 роки я проживаю Кївська обл. Таращанський р-н. с.Салиха. Я всі 4 роки,обходив усі інстанції, Боярка-міліція, паспортний стіл, участковий, прокурор, МВД-України, все безрезультатно.

Вони один на одного звертають, і на цьому крапка. Ніхто не хоче допомогти.

У мене є всі скарги та прохання. Паспорт не поновлюють,так як не має свідоцтва про народження. Послати в Київ в РАКС- щоб взяти дублікат мені не дали без паспорта на руках у мене один документ, – водійські права, тоді посилають, щоб я подав на матір у суд, але там теж не приймають без паспорта.

Як же мені бути? Куди звертатися? Одна надія на вас допоможіть!!! У мене є і свідки по кражі машин, документів. Остання надія на Вас.”

КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ:

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК