fbpx

Рекетири з Чернівецької області тероризують жінку з інвалідністю. Поліція бездіє

Обережно - рекет! Ви що не чули?

До “Електронної книги скарг України” написав наша читачка Олександра, яка запевняє, що вже втомилася боротися із системою та бандитами, що вимагають від неї гроші в замін на припинення грабежів. Грозяться, що підуть на все, заради своєї мети. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я неодноразово звертався до правоохоронних органів Чернівецької області по питанню щодо не вжиття реальних заходів щодо припинення неправомірних дій проти мене та моєї сім’ї в моєму приватному господарстві по вул. Чапаєва 2 с. Клішківці Хотинського району Чернівецької області і не виявлення, усуненя причини та умови, які сприяли вчинення нових правопорушенням із замахом на життя та на приватну власність.

Також одночасно повідомляв, що не прийняття кінцевих рішень у вказаних мною кримінальних провадженнях, пряме ігнорування вказівок прокуратури та Головного управління національної поліції Чернівецької області та допущення вчинення нових кримінальних правопорушень дають очевидні всі підстави стверджувати про систематичні вже корупційні правопорушення в РНС правоохоронних органах.

На даний час досудові розслідування по викладених фактах на You Tube заморожені. Як негативний наслідок ситуація загострюється, а саме: правопорушники відкрито та цинічно вимагають в мене гроші в замін на припинення грабежів та розбійних нападів та серйозно наголосили, що підуть на все щоб досягти своєї мети. Даний факт викладено на You Tube за назвою «РЕКЕТИРИ в Новий рік в с. Клішківці…». 

06.02.2018 року громадяни Каралаш В. М. та Каралаш М. М. в черговий раз зайшли в моє приватне господарство та активізували свої наміри погрозою реального вбивства та чергового грабежу. Підтвердження факту та його негативні наслідки викладені на You Tube за назвою «Хотинська ПОЛІЦІЯ підтримує РЕКЕТИРІВ…». Також серйозно ще раз наголосили, що не виконання їхніх вимог в наступний раз вони жаліти мене та мою сім’ю не будуть.

По допомогу я 06.02.2018 року звертався на 102, щоб приїхала слідчо-оперативна група, так як патрульно-реагувальна група залишила мене та мою сім’ю в небезпеці, тобто на одинці з озброїними правопорушниками, але СОГ того дня так і не приїхала.

Дані неодноразові періодичні правопорушення тривали 06.02.2018 року з 10.30 до 19.30 годин про, що я неодноразово звертався на 102. Про те працівники поліції Хотинського ВП не зробили жодної, реальної спроби, щоб захистити мене та мою сім’ю від посягань на наше життя, здоров’я, майно в моєму приватному господарстві від даних громадян.

На жаль, на даний час жодних реальних впливових заходів щодо даних громадян не прийнято, тому вони безкарно та систематично 07.02.2018 року, 10.02.2018 року та 11.02.2018 року приходили та будуть приходити до мене в моє приватне господарство та цинічно і зухвало демонструють свою безкарність та нагадують про свої вимоги та реальність їх виконання.

ПРОШУ:

Допомогти розповсюдити та повідоми про викладені факти підтверджень  правопорушень від 01.07.2017 року викладених на You Tube за назвою «Розбійний напад в с. Клішківці 01.07.2017 року…», від 01.01.2018 року «РЕКЕТИРИ в Новий рік в с. Клішківці…» та від 06.02.2018 року викладених на You Tube за назвою  «Хотинська ПОЛІЦІЯ підтримує РЕКЕТИРІВ…» та інші, примусити відповідних чиновників відповідних державних органів корупційних структур, зокрема за допомогою журналістів приїхати на місце події (за моєю участю) для запобігання непоправних наслідків, а саме наступних посягань вищевказаних громадян на життя, здоров’я моє та моєї сім’ї. Оскільки, в Хотинському районі, де я проживаю аналогічні випадки закінчилися летальними наслідками.

Також повідомляю, що Клішковецька сільська рада є співучасником даних правопорушників, тому відмовляє приїзду журналістів на місце події.

Тому для надання більш повної інформації прошу зв’язатися зі мною за вказаним номером телефону особисто.

 

 

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК