Рейдерське захоплення посади мера

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що у її місті незаконним чином було усунено від влади мера, роботою якого жителі були дуже задоволені. Ось її...
Фото: luxenik.com

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що у її місті незаконним чином було усунено від влади мера, роботою якого жителі були дуже задоволені.

Ось її лист:

“10 березня цього року у м. Родинське, Донецької області, Красноармійського району відбулося рейдерське зохоплення місквиконкому представниками Молодіжної партії під керівництвом Андрійченка Сергія Сергійовича. Міліція, прокуратура, СБУ бездіють. Громадян, що віступають проти або залякують, або підкупають. Вкрай нестабільний стан призводить до зневіри в ідеали майдану й вбивають надію на краще майбутнє. Бо мер, якого Молодіжна партія незаконно усунула від влади, показав людям, що можна жити краще.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивство домашнього улюбленця на Запоріжжі

За півтора роки зробив те, чого не робили попередники протягом 30 років. Більшість громади вимагає повернення мера й хоче бути почутою. До речі, 28.03.2016 року відбулося перше судове судове засідання, рішенням якого мер мав повернутися на робоче місце, з якого його усунули, але здійснити це представники цієї партії не дали. Для піару використовують місцевий телеканал, який події висвітлює однобоко. Допоможіть нам відновити справедливість.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!