Реформа швидкої грає на користь місцевим депутатам на Львівщині

До “Електронної книги скарг України” напсиав Петро. Чоловік просить розібратись із махінаціями та недомовками щодо реформи швидкої медичної допомоги, яку нібито провели ще 2013 р. Ось його лист: “Якщо...
Фото: vesti.dp.ua

До “Електронної книги скарг України” напсиав Петро. Чоловік просить розібратись із махінаціями та недомовками щодо реформи швидкої медичної допомоги, яку нібито провели ще 2013 р.

Ось його лист:

“Якщо можете і вам не тяжко то проведіть розслідування щодо реформування екстренної медичної допомоги Львівської обл. Справа у тому, що реформа відбулася в 2013 році, але з невідомих причин не були реформовані Львівська та Дрогобицька ШМД. Тепер П.Чечотка та деякі депутати надумали ліквідувати ЕМД і знову створити нову ЕМД вже зі вище вказаними станціями ШМД. Змусило мене написати до вас сумління. Чому не можна приєднати до вже створеної ЕМД дві станції? Щоб тисячі людей не їздили до Львова переписувати заяви і таке інше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проплачені рішення судді у Полтаві

Тим більше, там облрада виділить солідну суму грошей але куди вони підуть? Найголовніше, зараз на ЕМД області не виділяють кошти на пальне та ремонт карет екстр. мед. допомоги, щоб не було чим виїзжати на виклики. Тому прошу, проведіть розслідування та дізнайтесь, що твориться в департаменті охорони здоров’я Львівської обл. і кого П.Чечотка так хоче пропхати на посаду директора ЕМД. Через що все і почалося ще наприкінці минулого року.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!