fbpx

Реформа освіти. Гроші досі не надійшли для створення Вінницької супер-школи

Тепер батьки за власні гроші і власними силами тягнуть анонсовано реформу...
Фото: from-ua.com

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі із Вінниці. Вони скаржаться на те, що гроші для створення мобільних місць, встановлення сучасної техніки, дизайну, передбаченим освітньою реформою, чомусь до їхньої школи, так і не надійшли. Хоча їхню школу обрали для проведення пілоту. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Ми, батьки, завжди дбаємо про наших дітей, і по можливості стараємось створити сприятливі умови, позитивну атмосферу для них. Звичайно, що не тільки батьки беруть участь у формуванні свідомості наших дітей, але й вчителі, які їх навчають та проводять немало часу з нашими дітьми. Так і в Агрономічненській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області (далі – Школа) вчителі вносять неабияку працю у формування, виховання наших дітей. За цю всю клопітку працю ми ДУЖЕ ВДЯЧНІ нашим вчителям. У навчальному 2017/2018 нашу Школу обрали для участі у пілотному проекті під назвою «Нова українська школа».

1-А клас Школи входить в 100 шкіл по Україні які було відібрано для реалізації даного пілотного проекту. Новий державний стандарт початкової освіти, їхні вчителі, заступники директорів та директори – це агенти змін, які є опорою для реформи, через досвід яких ширяться фахові знання про наступні зміни.

Це неодноразово підкреслено Вами під час спілкування з учителями пілотних класів.

Однак, без фінансових вкладень реалізація реформи неможлива.

На дану реформу (100 пілотних шкіл) державою виділено 1 млрд 870 млн грн та передбачено не просто ремонти шкіл, а нову організацію навчального середовища (мобільні робочі місця для групової роботи, встановлення сучасної техніки, дизайн тощо), проте дане фінансування за 7 місяців навчального року так і не надійшло до нашої Школи.

Фото: internetofcareer.com

Ми, батьківський колектив 1–А класу Школи обурені тим, що за власні кошти закуповуємо меблі, матеріали для облаштування класу, тощо. Адміністрація школи стверджує, що за період з вересня 2017 року по березень 2018 року фінансування школи, в частині матеріального забезпечення пілотних класів, від районної державної адміністрації та обласної державної адміністрації відсутнє.

Ми, батьки, самостійно своїм трудовим вкладом допомагаємо класу виглядати краще, адже там навчаються наші діти. І нам дуже хочеться, щоб умови були не тільки комфортними, але естетично гарними. Батьки самостійно ініціюють роботи в класах, бо самі є спеціалістами певних професій, галузей, є просто майстри з «золотими руками». Батьківським колективом забезпечено облаштування класу шафами, ігровими матеріалами та іншими матеріальними цінностями. Проте, на даний час в класі знаходиться телевізор діаметром 26 дюймів, що унеможливлює використання його в навчанні так як він має невеликі розміри, дитячі робочі місця застарілі, мають незручні сидіння, відсутній проектор та інші матеріальні цінності які передбачені Концепцією «Нова Українська школа». Отож, розбита некомпетентністю чиновників школа потребує змін. А щоб впровадити реформи, потрібен сильний стимул. Яким же чином можна стимулювати армію чиновників, котрим не потрібні жодні зміни в освітній сфері?

Що повинно відбутися, щоб чиновники з минулого почали працювати для країни сьогодні? Ми, як батьки наших дітей, хочемо, щоб вони навчалась в нормальних умовах за новими державними стандартами школи, раділи при думці, що побачить своїх однокласників; щоб були забезпечені адміністрацією школи всім необхідним для комфортного навчання. Звертаємось до Вас по допомогу в захисті честі, гідності та репутації наших дітей. Заздалегідь вдячні та надіємось на захист, та запрошуємо до нашого навчального закладу. З повагою Батьківський колектив 1-А класу Агрономічненської середньої загальноосвітньої школи с. Агрономічного Вінницького району Вінницької області”, – написали вони.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК