Рахунки за неіснуючу заборгованість

До “Електронної книги скраг України” написав читач Володимир, котрий переконує, що його змусили сплатити борг за газопостачання, але пояснити звідки взялась заборгованість та принцип нарахування її розміру ніхто чоловікові...
Фото: adamena.com.ua

До “Електронної книги скраг України” написав читач Володимир, котрий переконує, що його змусили сплатити борг за газопостачання, але пояснити звідки взялась заборгованість та принцип нарахування її розміру ніхто чоловікові пояснювати не збирається.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Я користувач послуг з газопостачання від Дніпродзержинського УЄГГ. Мене безпідставно змусили, під загрозою відключення газопостачання на початку опалювального періоду, сплатити фіктивний борг за «надмірно сплачені об’єми газу» в розмірі 692 грн. 28.10.2015 року я звернувся з заявою до Дніпродзержинського УЄГГ з проханням надати роз’яснення про наявність та розмір пред’явленої мені заборгованості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖВодія змушують відпрацьовувати за згорівше авто

Відпвіді я не отримав. Декілька разів звертався до секретаріату Дніпродзержинського УЄГГ з проханням надати відповідь на мій лист. Відповіді на сьогоднішній день я не отримав.
Після того, як вийшов термін надання відповіді визначений «Законом про звернення громадян» я двічі звертався на «гарячу лінію губернатора дніпропетровської ода» (номер ГО1244929). Відповіді немає, після того звернення на «гарячу лінію КМУ» (номер 4638144) теж НУЛЬ.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!