fbpx

Псевдоротація на передовій

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Тетяна, котра переконує, що у батальйоні її чоловіка давно не було фактичної ротації військ, у той час як на папері все пройшло...
Фото: www.vikna.if.ua

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Тетяна, котра переконує, що у батальйоні її чоловіка давно не було фактичної ротації військ, у той час як на папері все пройшло за планом.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Чоловік знаходиться на передовій з 28 серпня. Обіцяли ротацію і в вересні, і в жовтні, і в листопаді, а зараз уже нічого і не обіцяють.

Говорю не тільки за свого чоловіка, а за всіх хлопців- вони втомилися!!!!!!! Пройшло кілька раз по 45 днів! 34 батальйон 57 бригада, Зайцево.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтер звинувачує компанію-перевізника у сепаратизмі

З приводу документів нічого написати не можу- я так зрозуміла об’єднали 2 сектори, в одному пройшла ротація, в іншому – ні, видно так і записали в документі, що вона все таки була.
Приїжджали до них різні телеканали, брали інтерв’ю, але в ефір така інформація на рахунок ротації не потрапляє. Просто хочу відпочинку і відпустки хлопцям, які так давно цього чекають.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК